Vaše auto střežíme

U nás se Vám z auta rozhodně nic neztratí, Váš automobil je po celou dobu čištění hlídán kamerovým systémem.

Nudit se nebudete

Čekání na vůz Vám zpříjemní čerstvá káva, nealko nápoje, WIFI free, Full HD TV, TV ke sledování průběhu mytí auta.

Za hodinku hotovo

Vše zvládneme do hodiny. Víme, že Váš čas je drahý. Proto si  rezervujte mytí na dobu, která Vám nejlépe vyhovuje.

Plaťte kartami

Přijímáme platební karty VISA, Master Card a CCS nebo platby v hotovosti.

Otevírací doba

Po - Pá :   8.00 - 17.00

               17.00 - 18.00 pouze na objednání
 

Rezervace ON-LINE

ON-LINE REZERVACE ZDE

http://kalendar.automyti.cz

 

tel.: +420 257 214 291 e-mail:

objednavky@automyti.cz

 

NÁVŠTĚVNOST:

počítadlo.abz.cz

O nás

Společnost AutoAlternativa s.r.o.  si Vás tímto dovoluje informovat o otevření nové ruční myčky pro osobní automobily. Jedná se o provoz, který je po celkové rekonstrukci vybaven novou profesionální technikou určenou na mytí vozidel a ve kterém budou pracovat i tělesně postižení spoluobčané.
Provozovatelem je fa. AutoAlternativa s.r.o.. Dovolujeme si Vám představit novou ruční myčku automobilů AutoAlternativa s.r.o..
 

Co Vám můžeme nabídnout
Ucelenou nabídku mycích programů: od základního umytí až po celkovou péči o Váš vůz. Samozřejmostí je i možnost nastavení individuálního mycího programu, který bude vyhovovat požadavkům zákazníka.
Všechny úkony, které budou prováděny na Vašem voze, jsou zajišťovány profesionálními stroji značky KÄRCHER (např. mycí programy s použitím výhradně teplé vody), profesionální autokosmetikou značky SONAX a samozřejmě řádně proškoleným personálem. Pro případ vzniklé škody na Vašem autě je provoz zajištěn k rychlému vyřízení opravy. Všechny prostory jsou monitorovány kamerovým systémem pro absolutní kontrolu nad vozem zákazníka.
Příjem zakázek je vybaven klimatizovaným a velmi moderně pojatým prostorem s barem. Zde nabízíme připojení na internet pomocí WIFI (zdarma), TV, denní tisk a možnost občerstvení.
Jako poděkování za využití našich služeb nabízíme pro každého zákazníka věrnostní program se zajímavými cenami a pro věrné zákazníky je připravena možnost slev na mycí programy.
Každý zákazník, který se rozhodne využívat naše služby, bude vybaven vstupní kartou. Pomocí této karty bude možné platit (v případě jejího přednabití), nahlédnout do historie zakázek, sbírat body do věrnostního programu, využívat slev na mycí programy a mnoho dalších výhod.
Zákazník, který je u nás zaregistrován (vlastník karty), bude pravidelně informován o novinkách a připravovaných akcích.
Pro větší společnosti nabízíme také možnost smluvní spolupráce s chráněnou dílnou a s tím spojené finanční výhody.


Terminál pro platbu kartou: VISA, MasterCard a CCS


Věříme, že Vás naše nabídka oslovila, a budeme se těšit na Vaši osobní návštěvu.


Váš AutoAlternativa s.r.o. Team

. . . .